Автор Без думи...

11
1 снимка:

17108-0

От ляво на дясно: министър председателят на Великобритания - Дейвид Камерън, министър председателят на Дания - Хелле Торнинг-Шмидт, президента на САЩ - Барак Обама и неговата съпруга - Мишел Обама.
Двамата премиер министри и президента на САЩ намират "най-подходящото" време и място да си направят групова снимка тип "selfie". Снимката е направена днес от Роберто Шмидт / AFP на погребението на Нелсън Мандела в Йоханесбург. Трябва да призная, че все пак Мишел Обама изглежда достойно на фона на цялата компания.
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

ОТВРАТИТЕЛНО - друга по-подходяща дума, не мога да намеря :rupor:

ОТВРАТИТЕЛНО - друга по-подходяща дума, не мога да намеря :rupor:

Подкрепям напълно  :up:

Има и още кадри от същото събитие:

17111-0

Чак сега забелязах цялата комедия, която се е разиграла там. Погледнете по-внимателно трите снимки. На първите две Блеър и Обамката се държат все едно са на парти - бъзици, снимки, свалки с премиера на Дания. На последната Мишел явно се намесва и си разменя мястото с Барак, само и само да спре този цирк!
Лидерите на двете най-могъщи държави в света се държат като малоумни тийнеджъри - бахти лидерите, бахти идиотите! И ние ги имаме за пример :moderator:
Дайте ми средство за масова информация и аз от кой да е народ мога да направя стадо свине!

има един умен в Белия дом, но определено това НЕ Е Президента  :mad: :no:

има един умен в Белия дом, но определено това НЕ Е Президента  :mad: :no:

И определено не е в Белия Дом!