Автор Честита Нова 2014 - та година!

16
17432-0

Честита Нова Година на всички фенове, фенки и фенчета на Мотиватори. Желая на всички Вас много здраве, щастие и късмет през новата 2014 година.
Наздраве!  :beer:
Love comes again...

Благодаря ХАНЕ!!! Нека същото споходи и теб!  :alkash:

Честита нова година Мотиватори!
От сърце ви желая здраве, защото няма по-ценно от него!
Богатство, защото с пари не всичко може да си купиш, но пък са безкрайно много нещата, които можеш!
Много любов,защото без нея нищо друго няма значение!
И най-важното е да не губите вяра в човечността, добротата и щастието!
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Честита Нова година, на всички които се мотивират в Мотиватори  :biggrin: :beer:

За много години!

Наздраве и от мен Сладурииии! :beer:
Да сте живи, здрави, спокойни, щастливиииии! Много парички да дрънкат в портмонето и гореща Любов да ви топли сърцето! :smile:
Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Честита нова година Мотиватори!
От сърце ви желая здраве, защото няма по-ценно от него!
Богатство, защото с пари не всичко може да си купиш, но пък са безкрайно много нещата, които можеш!
Много любов,защото без нея нищо друго няма значение!
И най-важното е да не губите вяра в човечността, добротата и щастието!

Ей, направо ми разтопи сърцето с този пост. Да ти се връщат стократно хубавите пожелания! ;)
Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!


Честита нова година на всички!  :green:

А честита нова година и от мен  :alkash:

Честита Нова година - щастие, късмет и берекет  :old:

На всички съфорумци желая много любов  :wub: , здраве и късмет през новата година!

Честита Нова година на всички  :beer:!!! Да се множат успехите и потребителите ви  :biggrin:  :up:

Много здраве желая на всички и успехи всякакви и късмет!  :biggrin:

Много здраве желая на всички и успехи всякакви и късмет!  :biggrin:

Много закъсняваш с пожеланията Кралю  :P. Тя половината се изтърколи - ей го януари е наполовина... :biggrin: