Автор Киев тази сутрин

8
След цяла нощ погроми от страна на мирната опозиция и доста ранени от всяка страна центъра на града тази сутрин изглеждаше ето така:
13 снимки:

17796-0

На който му е интересна темата може да наблюдава събитията в реално време тук:
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Изглежда ужасяващо - като след апокалипсис  :faceoff:

тъжна картинка. Те май още продължават...
Бжжж бжжжж бззз...

Борбата на запада за нови пазари е безмилостно жестока!
Дайте ми средство за масова информация и аз от кой да е народ мога да направя стадо свине!

Борбата на запада за нови пазари е безмилостно жестока!

Дали това е причината  :upset: или хората си искат "Демокрация"!!!

Тая нощ май ще ги приберът всичките клоуни!
Отнеми на народа неговата история - и след едно поколение той ще се превърне в тълпа, а след още едно поколение ще можеш да го управляваш като стадо.

Тая нощ май ще ги приберът всичките клоуни!

Европейските "демократи" са настръхнали. Играта май загрубява!

Наистина тъжна картина!
Един приятел вчера каза, че докато и при нас не стане така, нашите управници ще ни мачкат и няма да им пука нито за протестите ни, нито от мърморенето ни. Моля се да не се случва в България такава картина, като в Украйна, защото това едва ли ще доведе до резултати. Само ще се насади у хората страх и още по-голяма несигурност.
За толкова време, нито един опит да се събори системата със сила, не е довел до успех. Трябва ни друг метод и той трябва да е тих и невидим за октопода. И да обхване колкото се може повече хора.
Аз лично се готвя да абдикирам от правилата на системата и ще отида на село. Едно парче земя дава много сили, повярвайте ми! Докато имахме силни села, имаше повече сигурност и за хората в града. Един декар зеленчукова градина може спокойно да изхрани 4 семейства и да остане. Знам го от опит. Лишаването на човека от възможността да отгледа елементарни продукти, го прави зависим от заплатата и работата на 100%. А зависимостта води до поробване.
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Аз лично се готвя да абдикирам от правилата на системата и ще отида на село. Едно парче земя дава много сили, повярвайте ми! Докато имахме силни села, имаше повече сигурност и за хората в града. Един декар зеленчукова градина може спокойно да изхрани 4 семейства и да остане. Знам го от опит. Лишаването на човека от възможността да отгледа елементарни продукти, го прави зависим от заплатата и работата на 100%. А зависимостта води до поробване.

Това не е ли връщане назад във времето  :upset:

Връщане е, но не назад във времето, а към правилния начин на живот. Не напразно направиха всичко по силите си, за да ни отделят от земята и да я купят на безценица. Мислиш ли, че има наистина богат човек на този свят, който да не притежава земя?
До една възраст хората искат да живеят в по-оживени места и да не се ровят в пръстта за двата домата, които изяждат. Но идва време, когато ни светва, че на практика купуваме всеки залък, който изяждаме и да останем без доходи означава да останем на улицата и да ровим в кофите за смет.
Отдавна за млади се приемат само хората до 35 годишна възраст и те си намират работа по-лесно. Какво става, ако си над 40 и нямаш работа и жилище, нито земя?
А ако си и без семейство? Случва се все по-често.
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.