Автор Motivatori.net на 1 година!!!

26
18905-0

Днес нашия сайт има рожден ден. Днес навършихме 1 годинка  :smile: . Точно на 05.03.2013 година Motivatori.net  се появи в българското интернет пространство. Нашият екип представлява група наивници, които преди една година хал хабер си нямаха какво е сайт и с какво се яде. Но с много труд и упоритост се образовахме ежеминутно, ежечасно, ежедневно  :smile: Главната ни цел винаги е била да споделим, с колкото се може повече хора това, което ни развеселява и това, което ни тревожи в нашия живот и ежедневие. Това на което аз лично много държа, е винаги да се дистанцираме от мейнстрийма в интернет, от еднаквите, правени като в матрица новинарски и развлекателни сайтове. Помнете  нашия сайт е и ВАШ! Знайте, че всичко, което публикувате, всяка една тема се появява веднага в интернет пространството. Тук е мястото да се похвалите, да споделите, да покажете какво можете.

 По сайта непрекъснато правим  технически нововъведения. Тази година предстоят и някои изненади. Ще ви издам една от тях: планираме в най-близко бъдеще стартирането на конкурс, и както всеки уважаващ себе си конкурс, нашият също ще има награди.

Това е приятели. Пожелавам на всички вас много приятни часове на Motivatori.net
Love comes again...

Честит празник на всички ни и честит рожден ден на сайта!
Пожелавам много хубави статии, отлични автори и верни читатели и последователи!
Това трябва да се отпразнува наистина! :idea:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Всичко най най най пожелавам на всички  :beer:

18907-0

Честита ни първа годинка!  :alkash:

Пожелавам си да ставаме все повече - колкото повече, толкова по - интересно! Честит рожден ден!  :brake:

Честити рожден ден и от мен! Крегоре кажи колко дневни посещения има сайта, малко статистика, малко така да се каже от кухнята  :biggrin:

Наздраве и още 100 пъти по толкова!  :beer:

Честит рожден ден и от мен  :smile: Желая на всички нас дълги години на приятни моменти тук  8) И чакаме тортата  :vilka:  ::)  :biggrin:
О,слабост - твоето име е жена!

Торта! Торта! Торта!  :smile: :smile: :smile:

Охо имаме си рожден  :agree:. С пожелания за много, много посетители, писатели, последователи и МОТИВАТОРИ :biggrin: :up:

Честита 1-но годишнина Мотиватори и приятели  :P. Пожелавам все повече българи да посещават сайта в търсене на мотивираща информация  :biggrin:

Честит рожден ден и от мен. Торта има ли? :vilka:
Желая на всички нас дълги години на приятни моменти тук  :beer:

Охоооо, честит ден ден  :P Къде може да се включим на тортата  :vilka: Желая първо на създателите на сайта да са здрави, неуморни и все така интригуващи  :beer:
Кака, всичко знае...

ЧРД Мотиватори !!! Дай Боже живи и здрави още дълги години да се срещаме тук!  :smile:

Ето тортичката от мен...



18909-0

Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Желая на всички още много приятни мигове на Motivatori.net
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

ЧРД МОТИВАТОРИ!
Бжжж бжжжж бззз...

ЧРД и от мен приятели  :hacker: :smile:. Валчи, дали е останало едно парче от това приказно чудо и за мен  :P :biggrin:

Честити рожден ден и от мен! Крегоре кажи колко дневни посещения има сайта, малко статистика, малко така да се каже от кухнята  :biggrin:

Статистиката на сайта стартира малко по-късно. От юни месец до сега сайта има 63 000 уникални посещения. Към момента средно имаме около 400 уникални посещения на ден.
Love comes again...

Към момента средно имаме около 400 уникални посещения на ден.

Пожелавам догодина да са 10х400 на ден  :biggrin:

Пожелавам догодина да са 10х400 на ден

Благодаря, а дано! Ще се наложи да сменяме и хостинг плана :P
Love comes again...

Пожелавам догодина да са 10х400 на ден

Благодаря, а дано! Ще се наложи да сменяме и хостинг плана :P


Това да ви е проблема  :idea: ЧРД от мен и опашка от рекламодатели  :biggrin:

Айде да ни е честито!

ЧРД на патерици!
Отнеми на народа неговата история - и след едно поколение той ще се превърне в тълпа, а след още едно поколение ще можеш да го управляваш като стадо.

Още много по една годинка

18945-0

ооо бебешори честито  :biggrin:

18958-0