Автор Нови вицове 2014

6
Някои от вицовете са определено за над 18. И така, старт:

Понякога човек е щастлив само заради това, че има лоша памет.

 :smile: :smile: :smile:

"Това отдавна е известно на всички", и "за никого не е тайна", са фрази, с които обикновено започва изложението на някакъв пълен абсурд.

 :smile: :smile: :smile:

Трябва спешно да спра да правя нещо!..Или да ям, или да се тегля на кантара...

 :smile: :smile: :smile:

Колкото по-възрастен ставам, толкова повече срещите започват да приличат на интервюта.

 :smile: :smile: :smile:

Бутона "Restart" има един недостатък: много е малък - трудно може да се улучи с юмрук.

 :smile: :smile: :smile:

Жена казва на мъжа си:
- Нека да правим любов като във филмите!
Мъжа се съгласява. Обладава я както си иска, накрая и свършва на лицето... Тя забърсвайки се:
- Дааа, скъпи! Явно различни филми гледаме!!!

 :smile: :smile: :smile:

49% от нещастните случай се случват след фразата: "Виж какво мога! ".
А останалите 51% - след думите: "Пффф! . . Виж как се прави! ".

 :smile: :smile: :smile:

Мъж отива на лов и след това разказва
- По едно време много ми се досра. Седнах, сера. Отзад тихо се прокрадна мечка и яде от моето лайно...
- Е? Уби ли го или избяга?
- Нее, срах докато се наяде!

 :smile: :smile: :smile:

Супер ме дразнят мухите когато си търкат предните крачета. Все едно че имат някакъв коварен план и с мен е свършено!

 :smile: :smile: :smile:

Зима. Семейна къща. Мъжа се прибира по-рано от дежурство и си мисли как да изненада своята  жена, минава по коридора и гледа огромни ботуши 46 размер, на закачалката виси огромна шуба като платнище за танк. Тихо влиза в стаята, а там на дивана се вижда как мърда огромно космато дупе и се чува тежко пухтене. Мъжа излиза навън, взема една лопата за ринене на сняг, с всичка сила замахва и удря по дупето. Чува се въздишка на облекчение и мъжки глас:«Ох, а ти казваше, че няма да влезе! »

 :smile: :smile: :smile:

Домакина:
- Искате ли да ви сложа малко гъбки?
Гостенина:
- Не, благодаря, аз обичам само да ги събирам!
Домакина:
- Ако искате мога да ги разхвърлям по пода

 :smile: :smile: :smile:

Момичето излиза от банята и пита момчето:
- Видях, че имаш две кърпи в банята: едната е с буква "Д", а другата е с буква "Г". Аз се избърсах с тази, на която има буква "Д". Нали правилно съм разбрала, "Д" –за дами, "Г" –за господа?
- Не, "Г" –е за глава…

 :smile: :smile: :smile:

Мъж и жена седят в ресторант. Към мъжа се приближава очарователна мадама, целува го по бузата и се отдалечава без нищо да каже. Жената със злобен тон пита:
- Коя е тази?
- Млъкни... Сега мисля за това, как да и обясня коя си ТИ…

 :smile: :smile: :smile:

И от мен един 18+

 Една нощ малкият Иванчо влязъл в стаята на родителите си докато те правели секс.
- Тате, какво правиш на мама.
Бащата:
 - Сине, вкарвам малко детенце в мама. На другия ден бащата се връща и заварва Иванчо да плаче. Бащата сяда до него и го пита, какво е станало. Иванчо отговаря:
- Тате, нали през нощта вкара мой малък брат в мама, а тази сутрин дойде чичо Васо от съседния вход и го изяде.

Жена към мъжа си : - Стига си пил, че детето не може да проходи от теб, като те гледа!