Автор Поздрави за всички Мотиватори!

Нова съм тук, и искам да споделя прекрасните си впечатления от сайта. СТРАХОТЕН Е - интересен, новаторски!  :bravo:
Прочетох на един дъх всички публикации. Пожелавам на създателите много сили и творческо вдъхновение! УСПЕХ!
Днес ще се включа с няколко любими вица, а скоро и с някоя интересна темичка....






секретарка: Цифричките на клавиатурата ми не работят!
админ: Натиснете NumLock.
секретарка: Натиснах, не помага!
админ: Чай? Кафе?
секретарка: Не може ли направо секс?
админ: НА КЛАВИАТУРАТА КАКВО РАЗЛЯ ПИТАМ!!!



Прибрал се един от командировка в Африка и по цял ден ходел угрижен.Колегите му го попитали,защо е тъжен.
-Какво да ви разправям?Излязох един ден на разходка и ме подгони един лъв и аз къде,къде и се качих на една палма.На палмата обаче един разгонен орангутан.Като ме хвана,три дни и три нощи ме люби.
-Е нали поне си останал жив.- казали колегите му
-То пък един живот,аз тука, той там…Нито пише, нито се обажда…


Изводът до който стигнах днес: Ако видите жена да пуска чистачките в слънчево време, да знаете, че ще завива.



Блондинка звъни в офиса на интернет доставчика си:
- Не мога да вляза в Интернет…
- Сигурна ли сте, че въвеждате правилно паролата?
- Да. Шест звездички…



Днес шефът ни събра и звънна на всеки на мобилния от неговия. Внимателно изслуша мелодиите, които сме избрали при негово позвъняване.
Премии няма да има...

 :D

Здравейте и добре дошли. Наистина се радвам, че сайта ви харесва. Винаги съм насреща за всякаква консултация относно работата на сайта.
Използвайте бутона "Добави НОВИНА+" за добавяне на новини, които желаете да попаднат на главната странца. Новини, които отговарят на нашите правила.
Всичко останало можете да споделите във форума на сайта, който е тук.

Поздрави, Unreal

Благодаря за насоките, веднага ще се коригирам 8)

тоз бутон "Добави Новина" малко неоткриваем, що не го преместите някъде по на видно място?

Да, така е. Мислим над въпроса :upset:
Надявам се скоро да го измислим  :alkash: