Автор Необикновен аксесоар за плажа

5
Опитайте се да познаете за какво служи този аксесоар? Много актуално за започващия плажен сезон. Отговора в продължението.
5 снимки:

21596-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Този необикновен "свредел" има затваряща се вътрешна част, където можете да сложите вашите ценни вещи, като например мобилен телефон, за да ги защитите от слънцето и пясъка.

21597-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Много удобно наистина

21599-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Изключително практично  :bravo: :up: дано да се появи и в България преди сезона!
Кака, всичко знае...

Практично изглежда, но аз едва ли бих го използвал. Има не малка вероятност да го забравя " завинтен" в пясъка и някой след това ще има находка.  :sm_biggrin:
Да приберем навреме хляба на народа!

Практично изглежда, но аз едва ли бих го използвал. Има не малка вероятност да го забравя " завинтен" в пясъка и някой след това ще има находка.  :sm_biggrin:

Георгиев! Не се излагай  :biggrin: ще го сложиш под кърпичката си и като я вдигнеш ще го видиш ... освен ако не си забравиш кърпичката загледан по някое шоколадово маце  :P

Практично изглежда, но аз едва ли бих го използвал. Има не малка вероятност да го забравя " завинтен" в пясъка и някой след това ще има находка.  :sm_biggrin:

Георгиев! Не се излагай  :biggrin: ще го сложиш под кърпичката си и като я вдигнеш ще го видиш ... освен ако не си забравиш кърпичката загледан по някое шоколадово маце  :P

 :)  и така може да стане. Наскоро си забравих якето с ключовете, документи, портмоне в една бензиностанция и без да има шоколадово или карамелено маце .  :cranky:
Да приберем навреме хляба на народа!

Хах! Георгиев, ще ме надминеш по разсеяност бе, човек! :P
Това на проблеми ли го дължиш или си такъв по природа?
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Това на проблеми ли го дължиш

Любовта проблем ли е  :upset: :P

Това на проблеми ли го дължиш

Любовта проблем ли е  :upset: :P
Браво на теб!!!! :bravo: :bravo: :bravo:
Забравяй си колкото искаш! Щастлив си да имаш любов в живота си!
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.