Автор Нов раздел!

9
22958-0

Отдавна назря момента за създаването на още един раздел. Причината за това, е че от край време се трупат теми, които аз постоянно се чудя къде да поставям. Теми, които са текстови, но със съдържание прекалено сериозно за Читанка, от друга страна тези теми не са подходящи и за новинарския ни раздел Събития защото не са обвързани с конкретно настоящо събитие.
Временно някои от тях премествах в раздел Общи приказки на форума, но този раздел не се визуализира на главната страница и освен това в него е изключена функцията за оценяване, а темите си струва да минават през главна страница защото засягат наистина важни въпроси.
И с днешната тема на Анализатор чашата преля (в добрия смисъл на думата).
Днес създадох нов раздел, който кръстих Будилник. Името беше предложено от нашата редовна участничка Яна, за което и благодаря. В наименованието поне за мен има две скрити послания: първо това е аналогия с името на вестник Будилник на известния български поет и революционер Христо Ботев, макар че за разлика от оригинала статиите при нас няма да бъдат с  хумористичен характер; и второ, това е самия смисъл приканващ за събуждане, но в преносния смисъл на думата – за събуждане на съзнанието.
Честит нов раздел!
Love comes again...

Да ни е честит новия раздел и нека темите в него изпълнят предназначението си!  :smile:
Крегор, благодаря ти, че го създаде! :agree: :bravo:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Крегор, благодаря ти, че го създаде!

Моля  :smile:
Love comes again...

Така е по-добре наистина! Сега читанката ще се поизчисти малко.
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

чудесна идея и реализация  :biggrin: името е прекрасно  - "Будилник"  :bravo: с пожелание за много пробуждащи теми  :idea:

Някой да не си помисли, че това е часовникарски форум  :D

Някой да не си помисли, че това е часовникарски форум  :D
:biggrin: Няма страшно! Името не е "Часовник".
Пък ако искате, да го кръстим "Аларма"? :idea:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Честит нов раздел!
честито, честито  :agree: но защо този раздел не се вижда в лентата с разделите  :upset:
Кака, всичко знае...

Поздравления и от мен!  :P

но защо този раздел не се вижда в лентата с разделите

Достъп до този раздел има от падащото меню на бутона РАЗДЕЛИ. Не е възможно да има отделен бутон за всеки раздел на форума.
Love comes again...