Автор Мебели от палети

11
Защо да купуваме нови мебели, когато може да си направим от използвани палети. Ето и няколко чудесни идеи за това... :idea:

18 снимки: Втора част се намира тук: 2 ЧАСТ

2250-0


















Указвайте в първия пост общия брой на снимките :idea:

Уникални са! Ще ги покажа на мъжа ми, който прави всичко сам в нашия дом :wub:
Може и да имам късмета да си протегна тялото на подобна красота :P
Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Добра идея Вал4и. Аз също ще ги покажа на жена ми. Тя също прави сама всичко в къщи  :idea:

Добра идея Вал4и. Аз също ще ги покажа на жена ми. Тя също прави сама всичко в къщи  :idea:
Добре, че моят е работяга и майсторяга. Непременно ще му покажа снимките да ми спретне едно диванче за вилата... :idea:

Има много добри попадения, например закачалката за дрехи. От колко време се чудя за някаква такава в гаража...

Страхотни идеи  :idea:. От напълно непотребни на пръв поглед палети, да сътвориш много добре изглеждащи и функционални мебели   :bravo:

Добра идея Вал4и. Аз също ще ги покажа на жена ми. Тя също прави сама всичко в къщи  :idea:

Eй, Морзеланко /галено от Мързеланко/. да грабваш чука и гвоздеите и да спретнеш по най-бързия начин, това което милата ти половинка харесва най-много, а не да остроумничиш как сама си прави всичко в къщи  :dont: :rupor:
Кака, всичко знае...

Охоооо, започва сезона на градинската мебел - стягайте се ръчички :D много добри предложения има тук - без майтап  :blink:

Ето едно много добро изпълнение

20537-0

Благодаря БОБО  :agree: това наистина е сериозно производство  :biggrin: :up:

Уоу, не съм и предполагал че палетата могат да се използват за такива оригинални мебели! Страхотно е!

Уоу, не съм и предполагал че палетата могат да се използват за такива оригинални мебели! Страхотно е!

А видяли другите части?