Автор Как да защитим екрана на телефона и да спестим?

7
23815-0

Всички вече имат смартфон или мобилен телефон. По принцип повечето хора се стараят да пазят такива вещи, особено когато са още нови. Сигурно всички знаете какъв проблем имат красивите лъскави дисплеи на тези апарати, а именно колко са неустойчиви към надрасквания. Производителите или кой знае кой точно, но по-всичко си личи много предприемчиви хора са измислили така наречените «защитни фолиа», викат им още скрийн протектори, които поне малко, но защитават от неприятности.
Аз също съм от хората, които пазят своите вещи и реших също да защитя своя телефон.

Влязох в магазина и казвам на момичето в червена фирмена поличка,- «Искам защитно фолио за телефон!».
Тя веднага почна да ме разпитва – «А какъв телефон имате, колко инча?».
Аз без да се замислям извадих от джоба моя красив, любим и все още неопетнен телефон и го показах. Тя набързо провери в шкафа зад нея, извади една упаковка и каза – «Ето това е за вашия телефон».

Аз попитах колко струва. Абе с две думи размислих, не съм скъперник, ама за това парче найлон ми поиска бая пари!

Прибрах се вкъщи и стигнах до извода, че и сам мога да защитя екрана на своя телефон. И така, ще ни потрябва само: широко тиксо, ножици, макетен нож, линийка и две  сръчни ръце.

23816-0

Тъй като за да снимам ми трябваше моя телефон, направих експеримента върху домашния телефон.
Не стана идеално, но все пак става. Сега ще защитя телефона на жената, после таблета, а ако всичко е наред и моя нетбук!

23817-0

Моля да няма критики, не забравяйте – „всеки може да обиди художника, но не всеки може да бъде художник!“   8)

Ало "художника" да не забравиш да защитиш и телевизора :gigi:

Добре е станало, браво!  :biggrin:

хехехе, иронията ми хареса!  :bravo:
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Признавам се хванах се. Отначало сериозно се зачетох в темата  :biggrin:

момчета, ами ... на мен май ще ми е доста трудно да си го предпазя сама  :( някой дали може да ми помогне  :P
Кака, всичко знае...


момчета, ами ... на мен май ще ми е доста трудно да си го предпазя сама  :( някой дали може да ми помогне  :P

Има и друг начин, по-лесен. Слагаш един презерватив отгоре и готово!
Не съм гинеколог, но мога да погледна...