Автор Нови вицове и афоризми 25.08.2014

8
24362-0

Във времената на късния социализъм, на пионерско събрание порицават пионер, който е направил така да се каже неприлично предложение на своя съученичка. Пионера обяснява случилото се:
- Аз съвсем не съм виновен… Ние седяхме с Марийка на една пейка, аз видях на покрива на къщата отсреща две котенца да се целуват, и предложих на Марийка да последваме техния пример.
- Но аз малко за-е-ее-квам, и докато изговоря цялото изречение, тя погледна към котетата, а ситуацията на покрива вече беше коренно различна...

 :D :D :D

Родителските събрания все повече приличат на сектантски сбирки: първо всички внимателно слушат класния ръководител, после му дават пари и накрая замислено се разотиват в тъмнината…

 :D :D :D

- Имам чувството, че мога да чета вашето сърце като отворена книга!
- Четете колкото искате, само не бутайте кориците с ръце.

 :D :D :D

— Мамо, а защо корема ти става все по-голям и по-голям?
— Дъще, когато ядох диня без да искам глътнах една семчица, сега вътре в мен расте нова динка!
Щерката с ръце на кръста:
— А ДА НЕ БИ ДА СИ БРЕМЕННА МИЛА МОЯ?

 :D :D :D

Съседката чука на вратата и аз отварям.
— Здравейте, аз съм вашата нова съседка, искам да се веселя, да пия и да се чук@м цяла нощ!
Ти свободен ли си днес?
— Да разбира се!
— Може ли да ми наглеждаш кучето?

 :D :D :D

Ако нямате пари за лекарски преглед, просто посетете някое международно летище. Там ще ви направят ренген, ще ви опипат гърдите, а ако споменете думата « наркотици», още ще получите безплатно колоноскопия и слабително.

 :D :D :D

- Представяш ли си! Един месец не карах кола, наскоро реших да се повозя малко.
Карам си значи, и гледам как около мен всички викат, бибипкат, махат ми с ръце. КОЛКО ИМ Е ДОМЪЧНЯЛО ЗА МЕН!!!!!

 :D :D :D

— Ти в петък вечерта в колко ще се освободиш?
— В петък вечерта ще се освободя в понеделник сутринта...

 :D :D :D

Той всяка сутрин и носеше кафе в леглото. На нея и оставаше само да го смели и да го свари.

 :D :D :D

- Роди ми се син!!! Миналата седмица! Представяш ли си??!! СИН!!! НА МЕН!!! След шест дъщери, най-накрая син! Толкова съм щастлив!!!
- Поздрави! На кого прилича?
- Незнам, още не сме му гледали лицето.

 :D :D :D

"Добро утро!" – Това е когато часовника показва 11.00, на календара е лято, а през прозореца се вижда Атлантическия океан!

 :D :D :D

Човешкото тяло на 80% се състои от вода. Ако човек няма мечти или цели в живота, то той е просто вертикална локва.

 :D :D :D

В събота около 7 сутринта някой звънна на входната врата. Полусънен се затътрих да отворя вратата. Там беше моята тъща. Тя попита:
- Може ли да остана тук за една седмица?
- Разбира се! – отговорих аз и веднага затворих вратата.

 :D :D :D

Днес прочетох във вестника, че в гората до нас броди сексуален маниак... Едвам влязох в последния за деня автобус… само жени…. И всички както и аз – тръгнали за гъби...

 :D :D :D
Бжжж бжжжж бззз...

- Представяш ли си! Един месец не карах кола, наскоро реших да се повозя малко.
Карам си значи, и гледам как около мен всички викат, бибипкат, махат ми с ръце. КОЛКО ИМ Е ДОМЪЧНЯЛО ЗА МЕН!!!!!

все едно съм била аз след като си взех  книжката  :P