Автор Как се ражда китайски таблет

0
Малък репортаж от фабрика за производство на китайска марка таблети. Каква е марката не е известно, най-вероятно се продават под няколко марки. Честно казано аз все по-често се заглеждам по китайски марки електроника. Според мен почнаха да правят неща на доста прилично ниво. Да все още не могат да се сравняват с лидерите в бранша, било то таблети или мобилни телефони, но все пак не е това което беше преди 10 години. След като изгледах клипа мнението ми само се затвърди и нищо чудно скоро да рискувам с едно таблетче за 200лв. В клипа прави впечатление сравнително доброто реализиране на производствения процес, спокойната работа на момичетата по поточната линия и накрая изпробването на всеки таблет. Пак казвам, да това нe фабрика на SAMSUNG, но и цената не е Samsung!

2319-0

1 видео в продължението.
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Наистина всичко се тества и то многократно. Ми така е. Ние нищо, като не правим... китайците си правят  :upset:.

Ами това е пазарната икономика. Кой каквото търси това намира - един евтина работна ръка, друг работа за населението. Не мога само да проумея, къде точно е проблема, че да не се случват и при нас така нещата  :cranky: