Автор Секс ли.... няма секс!

10
24467-0

Винаги съм се смеела на истории, в които „отдавна омъжени“ жени се оплакват как мъжете им вече не ги забелязват, не виждат новите им прически или рокли и т.н. Но се оказа, че е истина защото ми се случи и на мен…

Тръгнахме с мъжа и детето на море да си починем. С детето няма как отдиха да не е активен, по цял ден насам – натам, време за романтика насаме с партньора дето се вика – няма… Обаче аз нали все пак съм родител със стаж! – Направих така, че детето по-рано да се наиграе и умори, че като си легне веднага да заспи и да спи непробудно цяла нощ…

Yes! След това направих романтична вечер за двама. Взех мъжа под ръка и отидохме на коктейл бар, а после на плажа под звездното небе: луна, шепот на вълните, всичко както си му е реда... Прибрахме се в хотелската стая, аз първа си взех душ, след това той. Докато той се къпеше аз си легнах в леглото, а леглата в стаята бяха обикновени единични, просто допрени плътно едно до друго. Тоест по средата не може да се спи – ще се разместят и може да паднеш на земята.

Легнах на НЕГОВАТА половина, защото СЛЕД ТОВА той винаги моментално заспива – така,че няма да има нужда да се мести, а аз все някак ще допълзя до моята част. Лежа и си фантазирам всякакви приятни картини, какво аз ще му направя, и какво той ще ми направи…

Най накрая! – излиза от душа! Заемам кокетливо-съблазнителна поза… Доближава се до леглото. Вижда ме и казва: "О! Това пък какво означава? Я бързо на твоята половина!"


© Ингрида

Е понякога на човек много му се спи  :idea:

Ох...  Това е много гаден номер! :(
И аз все се чудя защо се случва? :dont:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Мчи тъй я! Нощем се спи! :P

Мчи тъй я! Нощем се спи! :P

абсолютно  :up: мъжа да не е играчка за секс я  :biggrin:

Мчи тъй я! Нощем се спи! :P

абсолютно  :up: мъжа да не е играчка за секс я  :biggrin:
Ако жена ви стане изведнъж усмихната и ведра, ако от лоша, се превърне в мила и добра и очите и светят, а вие нямате отношение към това - поздравления!!! Това вече не е ваша жена! Направили сте всичко възможно, друг  да я спечели! :agree: Честито!
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Мчи тъй я! Нощем се спи! :P

абсолютно  :up: мъжа да не е играчка за секс я  :biggrin:
Ако жена ви стане изведнъж усмихната и ведра, ако от лоша, се превърне в мила и добра и очите и светят, а вие нямате отношение към това - поздравления!!! Това вече не е ваша жена! Направили сте всичко възможно, друг  да я спечели! :agree: Честито!


ееее. не така с рогата  :dont: просто се шегуваме  :biggrin:

Мчи тъй я! Нощем се спи! :P

абсолютно  :up: мъжа да не е играчка за секс я  :biggrin:
Ако жена ви стане изведнъж усмихната и ведра, ако от лоша, се превърне в мила и добра и очите и светят, а вие нямате отношение към това - поздравления!!! Това вече не е ваша жена! Направили сте всичко възможно, друг  да я спечели! :agree: Честито!


ееее. не така с рогата  :dont: просто се шегуваме  :biggrin:

Прав си, но нека от позицията на зряла жена да ви дам съвет?!
А той е: НИКОГА НЕ СИ ЛЯГАЙТЕ ДОРИ НА ЕДНА ПЕДЯ РАЗСТОЯНИЕ ОТ ЖЕНА СИ!
 Много неща можете да си позволите в живота, но да изгубите жена, която обичате и която ви обича - това не можете да си позволите.
Светът наистина е за двама и от тези двамата -  жената изпълва пространството с повече енергия, отколкото мъжа. Така е откакто свят светува!
Мислете!
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Заемам кокетливо-съблазнителна поза…

Чудя се как ли изглежда тая поза, че да реагира един мъж така  :upset:

Жените много усложняват неща около секса. Просто трябваше да каже: искам секс, веднага, и да започнат още под душа...  :P
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Жените много усложняват неща около секса. Просто трябваше да каже: искам секс, веднага, и да започнат още под душа...  :P
Банши, че тя целия ден това е казвала, приятелю!
Кой нормален човек ще забрави, че на почивка се отива най-вече за да се прави качествен секс? :idea:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Мчи тъй я! Нощем се спи! :P

абсолютно  :up: мъжа да не е играчка за секс я  :biggrin:
Ако жена ви стане изведнъж усмихната и ведра, ако от лоша, се превърне в мила и добра и очите и светят, а вие нямате отношение към това - поздравления!!! Това вече не е ваша жена! Направили сте всичко възможно, друг  да я спечели! :agree: Честито!

Браво Яна, много точно казано! Браво!Браво!Браво!
Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Мчи тъй я! Нощем се спи! :P

абсолютно  :up: мъжа да не е играчка за секс я  :biggrin:
Ако жена ви стане изведнъж усмихната и ведра, ако от лоша, се превърне в мила и добра и очите и светят, а вие нямате отношение към това - поздравления!!! Това вече не е ваша жена! Направили сте всичко възможно, друг  да я спечели! :agree: Честито!


ееее. не така с рогата  :dont: просто се шегуваме  :biggrin:

Прав си, но нека от позицията на зряла жена да ви дам съвет?!
А той е: НИКОГА НЕ СИ ЛЯГАЙТЕ ДОРИ НА ЕДНА ПЕДЯ РАЗСТОЯНИЕ ОТ ЖЕНА СИ!
 Много неща можете да си позволите в живота, но да изгубите жена, която обичате и която ви обича - това не можете да си позволите.
Светът наистина е за двама и от тези двамата -  жената изпълва пространството с повече енергия, отколкото мъжа. Така е откакто свят светува!
Мислете!


Поздравления!!!:) Само така!
Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Заемам кокетливо-съблазнителна поза…

Чудя се как ли изглежда тая поза, че да реагира един мъж така  :upset:


В темата за голите знаменитости сам си отговорил на въпроса: "Ето на това му се вика анти сексуална снимка! Как може да се снима в тая поза  :faceoff: Че и една от любимките ми актриси... Ужас, по-добре да не я бях виждал тая снимка :puke:"
 :biggrin:
Не съм гинеколог, но мога да погледна...