Автор Ех, ако беше толкова просто...

12
...като с бездомните котета  :biggrin:
1 картинка от интернет:

24888-0

Горката фея  :biggrin:
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Ако състоянието на момичето е това, което си мисля, няма нищо смешно  :dont:
Кака, всичко знае...

Ако състоянието на момичето е това, което си мисля, няма нищо смешно  :dont:

Какво и има на състоянието? Тя просто се е уморила да лети и спинка  :gigi:
Спрях тревата, сега с мен даже котката не разговаря.

Ако състоянието на момичето е това, което си мисля, няма нищо смешно  :dont:

Какво и има на състоянието? Тя просто се е уморила да лети и спинка  :gigi:

Кольо, има много признаци в положението на тялото на това момиче, че не спинка, а е припаднала.  Опитният наблюдател веднага би забелязал, че тялото е прекалено отпуснато и изглежда безжизнено. Главата е отметната по транен начи, а едната и ръка е простряна напред, вместо да е под главата и, както се очаква при твърд и мръсен терен, какъвто е улицата. Снимката е на красиво тяло, но определено предава послание, че с това тяло, в точно този момент нещо не е наред.
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Кольо, има много признаци в положението на тялото на това момиче, че не спинка, а е припаднала

Понякога си малко черногледа, веднага си мислиш най-лошото. Едва ли не сигурно е умряла...
Темата наистина е смешна. И няма защо да я фатализираме.  Защото наистина си личи, че най-вероятно е заспала защото се е напила след купон. То това че не е хубаво - не е, ама снимката си е смешна....
Пък относно позата в която е легнала ... ти да видиш някои други как спят, ето този например изглежда че е блъснат от кола, ама не е  :gigi:

25000-0

Кольо, има много признаци в положението на тялото на това момиче, че не спинка, а е припаднала

Понякога си малко черногледа, веднага си мислиш най-лошото. Едва ли не сигурно е умряла...
Темата наистина е смешна. И няма защо да я фатализираме.  Защото наистина си личи, че най-вероятно е заспала защото се е напила след купон. То това че не е хубаво - не е, ама снимката си е смешна....
Пък относно позата в която е легнала ... ти да видиш някои други как спят, ето този например изглежда че е блъснат от кола, ама не е  :gigi:

(Attachment Link)

Приемам критиката и се съгласявам, че си е смешно. :P
Пък и наистина си е апетитна и няма как един мъж да не си я прибере у дома... :smile:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Защото наистина си личи, че най-вероятно е заспала защото се е напила след купон. То това че не е хубаво - не е, ама снимката си е смешна....

Точно напиване или дрогиране имах пред вид... и наистина картинката е направо грозна - напито до припадък красиво момиче... отвратително  :mad:
Кака, всичко знае...

Banshee е прав, фея е, вижте как спят  :biggrin:

25003-0