Автор Нарисувано на таблет

10
Испанският художник Jaime Sanjuan Ocabo рисува на своя таблет истински произведения на изкуството. С помощта на просто приложение той създава удивителни и много реалистични рисунки. Разглеждайки творбите на Хайме е много трудно да се повярва, че те са нарисувани с пръст върху сензорен екран. Вие няма да повярвате, но те наистина са нарисувани на таблет. Убедете се в това сами като разгледате тези забележителни рисунки.

25148-0

На тази снимка е изобразена рисунка, която се нарича «Дългото чакане».
За да рисува на таблета художника използва програмата Procreate.
16 снимки в продължението:



«Почти човек»
Изображенията на хора, архитектурата и животните в творбите на Хайме изглеждат изключително реалистично.

25150-0

«Иберийски рис»
В интервю за портала Bored Panda художника си признава, че е завършил факултет по изкуствата и е написал докторска дисертация на тема изкуството и новите технологии.

25151-0

«Балончета»
Хайме разказва, че в продължение на дълго време не е можел да си намери работа и на него му се е наложило да се откаже от рисуването.

25152-0

«Залез»
По думите на художника, преди една година той се сдобива с iPad, който коренно променя неговия живот.

25153-0

«Пастир»
«С помощта на този инструмент (има в предвид iPad-а) аз нямам нужда от студио, и на мен не ми се налага да си купувам материали, за да създавам своите картини. Аз и в момента съм без работа, но сега  чувствам, че живея!», — споделя своите чувства художника.

25154-0

«Изгрев на кухнята»

25155-0

«Кафе без гравитация»

25156-0

«Две клюкарки»

25157-0

«Свеж въздух»

25158-0

«Старата лисица»

25159-0

«Кексове»

25160-0

«Портрет»

25161-0

«Кралски охлюв»

25162-0

«Счупени души»

25163-0

«Анатомично изследване № 1»

25164-0

каква е гаранцията, че това наистина е рисвано на таблет  :dont:  :upset:

да бе! някой може ли да подаде повече инфо за това - таблетно изкуство ли е действително???