Автор Странни хора живеят в USA

10
Малки деца и бременни жени по-добре да не влизат в темата  :idea:
25 снимки:

27381-0

























САЩ сами са спретнали едно тихо убиване на своите хора. Там нямат нужда от Шарли и от атентати. Те са мъртви души, лишени от способността да мислят и да решават свободно. Със сигурност не всички са така, но голям процент от тях - ДА. Откакто сме на американска вълна, и нашият народ започва да прилича на показаните екземпляри. Технологията на унищожението взема повече жертви от всички войни и атентати, взети заедно.
Тъжно е... :faceoff:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

  • default avatar
  • Гост
Негъра с М16 кърти мивки  :gigi:

Янче,много си права ТЪЖНО е.

  • default avatar
  • Гост
Била съм в САЩ четири месеца и не съм виждала подобни неща. Хората са си съвсем нормални.

  • default avatar
  • Гост
четири месеца! че ти много си била  :P

  • default avatar
  • Гост
четири месеца! че ти много си била  :P
Напълно достатъчно е, абе хора, държавата е от 300 млн души и ако в 6 млн БГ се случи да видиш откачалка три пъти на година, същото е и съотношението в САЩ.
Аз за 12 години съм видял не повече от двама хаховци.
Но така е, заровили сте носове ниско и дори не повдигате глава да научите нещо повече за света.

Да улесня отворилия темата да не се мъчи да качва една по една снимките давам линк към официалния сайт "Хората на Уолмарт" снимките са от охранителните камери в магазини, предимно Уолмарт.

Не мога да дам линк, просто в търсачката peopleofwalmart. ком