Автор Обикновена история

17
Жена се връща от отпуска. Нейният мъж, както е прието, я посреща на летището, и те пътуват към вкъщи. Мъжа зад волана, жената редом, пътуват, говорят си, и изведнъж жената за нещо отваря шкафчето на арматурното табло. По-познато в народа като жабка. И се натъква там на някакво парцалче. Изважда го, стръсква го, и парцалчето пред очите й се превръща в женски прашки.

- Това какво е? – намеквайки пита тя мъжа си, гнусливо държейки аксесоара с два пръста и протегната ръка.

- А, това? – казва все едно че нищо не е станало мъжа, без да откъсва поглед от пътя. – С това си бърша огледалата.

- Какви огледала? Та това са гащи!

- И какво? – казва мъжа. – С гащи е забранено да се бършат огледала ли?

- Това са женски прашки! – казва жената, като акцентира на половата принадлежност на гащите.

- За огледалата няма разлика мъжки ли са, женски ли са. Парцала си е парцал. – флегматично отговаря мъжа, и в тона му се усеща явно неразбиране, защо жена му отделя толкова внимание на един парцал.

- От къде ги взе?! – започвайки по малко да излиза от себе си, повишава тон жена му.

- От жабката. – все така невъзмутимо, но вече с леко удивление отговаря мъжа.

И в този момент жената окончателно излиза от себе си.

- Ти какво, смяташ че съм идиотка? – вика тя. – От къде имаш женски прашки в жабката?!

За секунда откъсвайки поглед от пътя мъжа удивено гледа към нея, и пита:

- Ти какво, наистина ли нищо не си спомняш?

- Какво трябва да си спомням? – вика жената.

- Един ден преди да заминеш имахте женско парти в офиса, по повод твоето заминаване. Помниш ли?

- Е ииии?.......

- Ти тогава беше с моята кола. А вечерта ми звънна – ела ме вземи, аз малко си пийнах. И аз трябваше да идвам да те взимам, и тебе, и колата. Вие там всички вече бяхте меко казано натряскани.

- И какво?

- Ами, сутринта те откарах на летището, а след това намерих тези гащи в жабката. Наистина ли не помниш?

- Уфф! – облекчено въздъхва жената. – Извинявай скъпи! Ние тогава наистина малко попрекалихме.

Това нищо не е! – казва мъжа. – Гащите са дреболия. Ти да видиш с какво си чистя снега от колата.

Казвайки тези думи мъжа се накланя, отваря жабката, и измъква от там изкуствен член със солидни размери.

Показва го на жената, слага го обратно, и казва.

- Е добре, какво си говорим само за мен и за мен. Разкажи по-добре как мина отпуската?

© RAKETCHIK
Превод: Banshee
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

ква я мислехме... ква стана  :lol: :lol: :lol:

Неочакван обрат... :D
Цяла седмица чакаме петък, цяла година чакаме лятото и цял живот чакаме да сме щастливи!
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай на никого.Всеки има право да прахоса живота си както реши!

Ей Банши  :old: Прекаляваш  :dont: Жените обичаме да се веселим, но да се "натряскаме" - това си е запазена територия за вас, мъжете  :biggrin:
Кака, всичко знае...