Автор Нов член

28206-0

Здравейте на всички момчета и момичета, нов съм тук и реших да ви се представя с една "актуална" снимка от преди десетилетия! :gigi:

Желая ви успехи и позитивни мисли...а, и честит петък! :banan: (много емотикони, много нещо!) :sm_biggrin:
Цяла седмица чакаме петък, цяла година чакаме лятото и цял живот чакаме да сме щастливи!
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай на никого.Всеки има право да прахоса живота си както реши!

Здравей! Желая ти добре да си прекарваш тук с нас!  :agree:
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Здравей Banshee, благодаря вече го правя! :smile:
Цяла седмица чакаме петък, цяла година чакаме лятото и цял живот чакаме да сме щастливи!
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай на никого.Всеки има право да прахоса живота си както реши!

Добре дошъл!

Тенкс, добре заварил, Нереален! :agree:
Цяла седмица чакаме петък, цяла година чакаме лятото и цял живот чакаме да сме щастливи!
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай на никого.Всеки има право да прахоса живота си както реши!

Здрасти jery, тая снимка все едно от някой военен архив  :gigi:

Много дискриминационно към нас Джери /имам пред вид девиза ти/. Не така  :dont: не с лошо  :P
Кака, всичко знае...

Здрасти jery, тая снимка все едно от някой военен архив  :gigi:
Здрасти KING, абсолютно прав си за архива! :pray: Такава беше действителноста...мирноооо! :D

Много дискриминационно към нас Джери /имам пред вид девиза ти/. Не така  :dont: не с лошо  :P
Приемам критиката, :mike: ще се коригирам!Хах! 8)
Цяла седмица чакаме петък, цяла година чакаме лятото и цял живот чакаме да сме щастливи!
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай на никого.Всеки има право да прахоса живота си както реши!

КАКА, сега как е? :upset:
Цяла седмица чакаме петък, цяла година чакаме лятото и цял живот чакаме да сме щастливи!
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай на никого.Всеки има право да прахоса живота си както реши!