Автор 80 години по късно...

1
Когато през 1933 година се раждат тризнаците Одри , Алан и Ерик Лукас О'Донъл шансовете им да оживеят са били изключително малки, но те оживяват и през тази година празнуват 80-ия си рожден ден.

5 снимки и малко текст:

1323-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

По това време и при липсата на сегашните технологии в медицината лекарите са предсказвали сериозни усложнения за майката Дорис, която е била бременна с близнаци. Одри се ражда с тегло 2,2 кг, Алан след 20 минут с тегло 1,3 кг и за изненада на всички след още 20 минути се ражда Ерик с тегло само 900гр. Завиват децата във вата и алуминиево фолио, за да не загинат от преохлаждане.

1324-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Независимо от всички изпитания, трудности и разногласия в живота в момента те празнуват своя 80 - и рожден ден в обкръжението на 35 внука. Те живеят в Оксфордшир , Великобритания.

1326-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Страхотни ангелчета. А историята е изключително положителна и мотивираща.
Човек, винаги, стига да иска може да намери причина да се бори, живее и обича. Любовта винаги дава крилааа... :-*
1329-0

Абе, живота си е живот. На когото е писано да се обеси, няма да се удави... ;)

Страхотни ангелчета. А историята е изключително положителна и мотивираща.
Човек, винаги, стига да иска може да намери причина да се бори, живее и обича. Любовта винаги дава крилааа... :-*
(Attachment Link)

Абе как ги слагате тия картинки...?

Прочети тук. Ако пак не става, пиши тук.
Love comes again...

Страхотни ангелчета. А историята е изключително положителна и мотивираща.
Човек, винаги, стига да иска може да намери причина да се бори, живее и обича. Любовта винаги дава крилааа... :-*
(Attachment Link)

Абе как ги слагате тия картинки...?

Приятелю, иди най-отгоре на сайта, в дясно. Натисни "КЪМ ИНФО ЦЕНТЪР"
след това долу на сайта иди в ляво и прочети "КАК СЕ ПУБЛИКУВА КАРТИНКА".
Супер лесно е. Успех ;)