Автор ХОМОФОБИ

1
От руски форум:

Четейки всеки ден новини, ясно се забелязва как много западни и европейски деятели все по-често призовават за спасяването на гейовете и осъждането на Русия за подобни антигейски закони. Днес беше публикувано отвореното писмо на Дейвид Камерън, в което той осъжда Русия, и лично Путин за този закон, ето линк: http://www.stephenfry.com/2013/08/07/an-op...on-and-the-ioc/
Преди това лейди Гага също направи пламенна реч за спасението на сексуалните малцинства, все по-често звучат призиви за бойкот на Олимпиадата в Сочи, западните ресторанти в знак на протест решиха да изливат руска водка на земята и въобще да се бойкотират всички руски стоки...
Започнаха да ни наричат ХОМОФОБИ и не толерантни, че сме били замърсили цветовете на дъгата... какво по дяволите става с този свят.
Извратеняците неспособни да се справят със своите заболявания открито обвиняват нормалните хора в това, че те са нормални…. днес в цял ръст се изправиха хомосексуалистите, 20 години назад даже подобна мисъл изглеждаше като фантастичен кошмар. Утре педофили, зоофили и некрофили също ще заявят за своите права, защото разбираш ли на тях им се иска да чукат деца, животни, мъртви и ще започнат да ни наричат педофоби, зоофоби, некрофоби… ще има протестни акции, ще ни обвинят че ние нарушаваме правата на хората... ще завземат в качеството на нов символ небето, слънцето, цветята, морето… а след това въобще ще ни обявят за ненормални и ще започнат да ни преследват по нови измислени закони… Искам от името на всички нормални хора да кажа на тази паплач – граждани извратеняци, (другари не мога да ги нарека), вие сте безнадеждно болни, това че на вас ви харесва, че ви чукат отзад не е нормално!!! – това е отклонение, срам, позор, мерзост... на мен разбира се ми е жал, че някой е повредил вашата психика – но това не ви дава право да викате с пълен глас за вашите желания и да се считате нормални...
и тази дума ХОМОФОБ??? – това е пълна глупост, ние не се боим от педалите… ние ги презираме, по същия начин както и всички останали извратеняци и престъпници. Да приемеш педалите това е все едно да приемеш убийците в тяхното желание да убиват... аз разбирам, че това може да остане само една купчина букви – глас в пустиня, но нещо в мен преля чашата. Аз призовавам всички нормални хора да бъдат НЕТОЛЕРАНТНИ към всички прояви на извращения... за съжаление наближава времето в което нормалните хора ще трябва да се борят за своето право на съществуване в този свят, някой много последователно и настойчиво се опитва да преобърне всичко в този свят с главата надолу…
Дайте ми средство за масова информация и аз от кой да е народ мога да направя стадо свине!

Европа, май започна да прекалява в толерантността към всичко... по скоро към това, което е в нейна угода. Подкрепям  :up:, че се дава прекалена гласност и показност на всякакви отклонения от нормалните (за болшинството хора) поведения  :rupor:

Независимо, че съм жена напълно подържам автора!

Да са чукат тайно и да не ни занимават със заниманията си! Ето така трябва да бъде!

Ето една друга тема, която беше тук наскоро: http://motivatori.net/index.php/topic,456.msg4610.html#msg4610
Европа е болна, това е истината!
Отнеми на народа неговата история - и след едно поколение той ще се превърне в тълпа, а след още едно поколение ще можеш да го управляваш като стадо.

Аз пък мисля че прекалявате. Хората са създадени за любов и всеки си избира с кого да я прави!  :wub:

Аз пък мисля че прекалявате. Хората са създадени за любов и всеки си избира с кого да я прави!  :wub:
Абе любов, любов, но секс със животни, трупове и др. подобни ... къде е любовта  не се сещам :cranky:

Един виц по темата:

- Баримор какъв е този шум на улицата?
- Гей парад, сър.
- А за какво е той?
- Искат еднопола любов, сър.
- А на тях забраняват ли им?
- Не, сър.
- Тогава защо е цялата шумотевица?
- Педерасти, сър.
Не съм гинеколог, но мога да погледна...