Автор Mortal Kombat in Real Life: Sektor vs SuperOleg

0
Има един пич или група хора - не съм сигурен, които си имат собствена интернет страница, на която редовно публикуват кратки видеоклипове заснети от самите тях. Това, което ги прави оригинални е факта, че независимо от любителското изпълнение специалните ефекти са на много добро ниво и другото нещо е хумора. Почти всеки един клип е пародия на нещо известно. Ето го и последното видео на екипа:



В продължението още едно видео
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Ето един пример с два видеоклипа. Първия клип е от поредицата FPSRussia. Водещия в тази поредица е руснак (или най-малкото с руски акцент), който живее в Америка. Във всеки един свой клип той прави реални тестове с различни оръжия. Във втория клип екипа на Олег се е постарал да направи пародия на FPSRussia - мисля, че се е получило доста добре. Вижте:



Не съм гинеколог, но мога да погледна...

има и канал на тубата, заслужават похвала клипчетата

Има един пич или група хора - не съм сигурен, които си имат собствена интернет страница, на която редовно публикуват кратки видеоклипове заснети от самите тях. Това, което ги прави оригинални е факта, че независимо от любителското изпълнение специалните ефекти са на много добро ниво и другото нещо е хумора. Почти всеки един клип е пародия на нещо известно. Ето го и последното видео на екипа:



В продължението още едно видео
Браво на Супер ОЛЕГ  :bravo:. Много добре се справя в двубоя  :biggrin:

Супер е направено!