Автор Ново видео на цунамито през 2011 година в Япония

0
От мен: гледал съм много клипове на тубата, ама това филмче направо ме смрази. Независимо, че е цели 25 минути, аз лично го гледах от началото до края като хипнотизиран!




Разказва автора на видеоклипа:

Септември месец 2011 година аз седях на брега и гледах онлайн новини за това как стихия поглъща Япония. Изведнъж стихията дойде при мен...

1:50 - първата малка вълна, завиха сирените.
3:20 - вълните започват да откъват закотвените лодки край брега.
4:10 - вълна удря моста над реката.
6:20 - Минава вълна. Носи камара боклуци.
7:40 - Оператора се премества на по-високо място, след минута на мястото, на което е бил до сега плуват автомобили.
8:20 - Моста исчезва!
10:55 - Боклуци, коли, къщи...всичко е разрушено.
18:55 - Водата отстъпва, оставяйки след себе си огромни разрушения.
22:43 - Прилича на сцена от Апокалипсис.

Свръх стихия! Много показно филмче за безсилието на човека над природата. Просто стои, гледа и документира  :dont: Много
Кака, всичко знае...

За 25 минути водата дойде- стигна височина може би над 10метра, разруши всичко, което можа и тръгна да се прибира  :(. А ни е си мислим, че можем да управляваме природата  :cranky: Аз също не бях гледал на живо толкова дълъг филм на цунамито - тук е заснето всичко от началото-  до края.

сравнете началото и края на клипа чисто като вид...

Тия японци направо не е за вярване как продължават да живеят на тоя остров. Ако не е цунами ще е заметресение...

сравнете началото и края на клипа чисто като вид...
Направих го  :faceoff:. края на видеото е като кадър от фантастичен трилър със апокалиптична тема... :(