Автор Сметище след музикалния фестивал в Рединг, Англия

0
Хиляди захвърлени палатки и тонове боклуци след музикален фестивал.
Тези фотографии шокираха обществеността и предизвикаха вълна от възмущения. Известно е че след  различни музикални фестивали на местата където са били провеждани остават доста боклуци. След фестивала в английския град Рединг, където този път се събраха около 90000 души, останаха обаче неимоверно количество захвърлени палатки и боклуци.

Фотографа David White засне от хеликоптер последствията от фестивала. 7 снимки.

13578-0
Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

13584-0

КРАЙ.

От мен: 7 снимки, които показват колко луд е света в който живеем... само за момент се замислете колко деца умират от глад, какъв глад върлува в Африка.... и на фона на това - фестивала в някакъв английски град. Боже мисля, че е крайно време за Армагедон - света се е побъркал!
Бжжж бжжжж бззз...

Поредното доказателство какви свине са англичаните  :rupor:. А иначе имат огромни претенции към всички други :dn:

Ехаааа, колко много палатки на промоция . Кога е било това ?  Хората от района са се снабдили  с по няколко.
Да приберем навреме хляба на народа!

Поредното доказателство какви свине са англичаните  :rupor:. А иначе имат огромни претенции към всички други :dn:

 Е да, мизерничко си е . От друга страна цената за билетите за такива събития според мен не е ниска. В нея предполагам ,че влиза и разхода  да се разкара тази планина от говна.  :wc:
Да приберем навреме хляба на народа!

Поредното доказателство какви свине са англичаните  :rupor:. А иначе имат огромни претенции към всички други :dn:

 Е да, мизерничко си е . От друга страна цената за билетите за такива събития според мен не е ниска. В нея предполагам ,че влиза и разхода  да се разкара тази планина от говна.  :wc:

със сигурност е така. но свинете са си свине  :rupor: