Автор 1 година за 40 секунди

0
1 видео:


точно такива сънища съм имал, като дете  :blink:

Тъй като няма как да няма грам вятър на мястото където е снимано излиза, че човека който е монтирал видеото освен всичко друго е подбирал само кадри без вятър....  :idea:
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Шефе! Това е правено с фотоапарат - не с видеокамера. Снимани са много кадри, които след това са слети за възпроизвеждане един след друг - като анимационно филмче  :biggrin: Затова няма вятър, а звука е добавен допълнително, като фон  :up:

Шефе! Това е правено с фотоапарат - не с видеокамера. Снимани са много кадри, които след това са слети за възпроизвеждане един след друг - като анимационно филмче  :biggrin: Затова няма вятър, а звука е добавен допълнително, като фон  :up:

Чети преди да пишеш. Това по-горе е видео, даже е в раздел видео. Или не е видео? :D
Та това видео е монтирано от огромно количество снимки (както и бях писал), а от това огромно количество снимки са премахнати всички кадри където дърветата "се клатят", което си е огромен труд....
Капиш?  :P
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Шефе! Това е правено с фотоапарат - не с видеокамера. Снимани са много кадри, които след това са слети за възпроизвеждане един след друг - като анимационно филмче  :biggrin: Затова няма вятър, а звука е добавен допълнително, като фон  :up:

Чети преди да пишеш. Това по-горе е видео, даже е в раздел видео. Или не е видео? :D
Та това видео е монтирано от огромно количество снимки (както и бях писал), а от това огромно количество снимки са премахнати всички кадри където дърветата "се клатят", което си е огромен труд....
Капиш?  :P

Подкрепям Jasmin   :up:! Чак пък огромен труд  :upset:. Просто са взети кадри от безветрени дни - или по-скоро на монтирания предварително статив е слаган фотоапарат и е снимано в безветрени дни  :idea:. Иначе идеята за кръговрата ми харесва  :up: