Автор Паркирам както си искам.

0
Нали сте писали на главната да публикуваме всичко, което ни дразни. Ето една снимка от мен направена днес докато се разхождах по ул. Николаевска в Русе. Нарочно не съм скрил номера. Може някой да познае умника и да го похвали. Докато всички останали си търсят място покрай пътя той си спира като все едно улицата е негова.
1 снимка:

14232-0

Трябва повече такива теми. И тогава, някой ден, след години, ще почнем да се оправяме!
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Нали сте писали на главната да публикуваме всичко, което ни дразни. Ето една снимка от мен направена днес докато се разхождах по ул. Николаевска в Русе. Нарочно не съм скрил номера. Може някой да познае умника и да го похвали. Докато всички останали си търсят място покрай пътя той си спира като все едно улицата е негова.
1 снимка:


Гадове всякакви!!! Не само улицата, ами и тротоара наследил  :rupor:

Нали сте писали на главната да публикуваме всичко, което ни дразни. Ето една снимка от мен направена днес докато се разхождах по ул. Николаевска в Русе. Нарочно не съм скрил номера. Може някой да познае умника и да го похвали. Докато всички останали си търсят място покрай пътя той си спира като все едно улицата е негова.
1 снимка:


Гадове всякакви!!! Не само улицата, ами и тротоара наследил  :rupor:

Тъй де, тъй де - улицата е негова, а тротоара е комплект с улицата  :rofl:
Бжжж бжжжж бззз...

Такива образи с лопата да ги ринеш :mad:
Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Ей ги! Инвалиди. Пълно е с такива "инвалиди" в Русе. По всички паркинги на големите вериги. Инвалидните места са най-вървежни защото са най-близо до входа! Майка им да ***!!! :mad:
И то разбирам да няма места наоколо, а то има, колкото щеш....

14778-0

Отдавна не ми правят впечатление...то всичко друго ни ОК, че това...

Отдавна не ми правят впечатление...то всичко друго ни ОК, че това...

Там ни е проблема - че не обръщаме внимание на нередните неща  :rupor:. А трябва да  е точно обратното - да се говори да се показват нередностите, да се сигнализира за тях  :old: Всички даваме за пример западните държави - я се пробвайте да си натикате колата в парк в Австрия... до пет минути полицията ще ви закопчее  :old: