Автор А добре дошли на всички.

За сега това е единствения не свързан с портала раздел на форума. Идеята е в бъдеще те да стават все повече. Но също така няма смисъл още в самото начало да има 20 празни, но специализирани раздела. Затова пишете всичко каквото ви скимне тук. Позволени са всякакви теми: коли, моли, секс, кекс, купува, продава, кастофони.....мисля схванахте за какво говоря.
Добре дошли на всички  :)
Love comes again...

а добре заварили ;D

и от мен добре заварили  :agree:
Бжжж бжжжж бззз...

идеята на сайта ми харесва, ще публикувам всичко, което ми харесва, а пък вие преценявайте какво искате да отиде на главната. успех в начинанието! :beer:
Спрях тревата, сега с мен даже котката не разговаря.

привет и от мен, не съм виждала такъв сайт до сега. Има доста интересни неща, все още малко се бъркам къде какво има и защо е там, но малко по малко ще му свикна. Идеята е оригинална! Поздрави на всички. Цунки - мунки :)

ааа...  чудех се къде да го напиша и накрая го треснах тук!
Ъъъъ нещо свежо (крешко агнешко  - абе мацки бе) няма ли качи някой  :sm_biggrin: много ми липсват тези новини  :D

Главния по мацките е Banshee, аз помагам от време на време, ама той е човека  :idea:
Бжжж бжжжж бззз...

Айде имате една тема от мен днес :)
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Хей, момчета! Забелязвам нови имена във сайта  :idea: Защо не ги поздравите за добре дошли... примерно да им спретнете специлна розова темичка за тях  :biggrin:

интересно! защо не се ползва форума  :upset: тук не е ли по-лесно да се водят кратки, бързи разговори ::)... сега се сетих, че почти не съм влизала тук... или защото има достатъчно интересни теми и всеки пише директно в темата... може би не е излязла още такава тема...
Кака, всичко знае...

Ами то това е идеята на форума, но засега сме малко народ явно  :smile:
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

28207-0

Хайде с една как да се запиша! ::) ама тя тукашна била...ха ха!
Цяла седмица чакаме петък, цяла година чакаме лятото и цял живот чакаме да сме щастливи!
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай на никого.Всеки има право да прахоса живота си както реши!

Приятели, здравейте!
Защо не виждам никакво движение по сайта? Отсъствах известно време и сега съм като в необрано лозе. От три дни влизам и не засичам никого тук. Какво е станало? :upset:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.


Бибс, какво е станало тук?
Да не е паднала бомба? Никой няма от дни насам!
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Не е паднала бомба, просто основната група пишещи се пръсна по света така да се каже и аз в това число. Не ми достига време за писане на теми, но като един от основателите на проекта Мотиватори мога да кажа, че проекта не е затворен, а по-скоро замразен  :alik:
Но все пак ще се постарая да пускам по някоя друга тема.
Не съм гинеколог, но мога да погледна...