Автор Колекция от мигове щастие




















Прекрасни, вълшебни, приказни картини   :bravo:. Разглеждах зяпнала през цялото време. От всички лъха безкрайно щастие, любов, привързаност и себеотдаване. Не знам, кой е художника, но му се покланям  до земята  :pray:.
КАТИ - благодаря за прекрасната колекция от изпълващи пространството със щастие картини  :agree:

Много сладка колекция - позитивна, емоционална, зареждаща..... :bravo:
Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Браво, браво, браво!!! Това  са истински мотивиращи картинки :biggrin: :agree:

Отдавна не бях гледал нещо, което създава толкова положително настроение. Страхотен подбор на цветове, форми и композиция  :bravo:

Никога не съм предполагал, че толкова елементарно нарисувани картинки могат да предизвикат такива силни положителни емоции  :P